kato blog

Kim jestem?

Hej! Jestem 25 letnią imigrantką ze wschodu – konkretnie z Łomży. Przyjechałam do Poznania za miłością – miłość odeszła, a Poznań został, dlatego na śniadanie do kawy jem szneke, a na święta przychodzi od mnie Gwiazdor ?

Na co dzień zajmuję się marketingiem i wspieraniem dobrych projektów. Jestem wegetarianką z głową pełną nietuzinkowych marzeń, np. o hodowaniu kóz. Zazwyczaj na nic nie mam czasu, dlatego nie znajdziecie mnie w kuchni, za to na szafce nocnej zobaczycie ok. 30 książek w kolejce do przeczytania.

Gdy zaczęłam szukać Boga okazało się, że cały czas przy mnie był. Nawet jak odwracałam wzrok, zatykałam uszy, uciekałam – On był i trzymał mnie w swoich objęciach. Każda inna osoba na Jego miejscu obraziłaby się i nie chciała mieć ze mną już nic wspólnego, a On w takich momentach zrzucał na mnie tony swojej miłości i akceptacji, która w ogóle nie mieściła mi się w głowie. I dalej się nie mieści. Cały czas uczę się darzyć Go tą samą miłością. I zaufać, nawet wtedy, gdy nie widzę logiki w tym, co mnie spotyka.